Neredeyiz!

ULAŞIM

Eğer Bursa üzerinden gelecekseniz, Karacabey ve Bandırma üzerinden Çanakkale'ye doğru devam edeceksiniz. Biga'yı tam çıkmadan sağa bir yol ayrımı göreceksiniz. Tabelada Karabiga'yı görürsünüz. Biga'dan itibaren 20 km. kadar yol alırsanız bir kasabanın ortasında kendinizi bulursunuz. İşte bu kasaba Karabigadır. Bursa-Biga arası yaklaşık 180 km. Eğer Çanakkale üzerinden gelecekseniz, Lapseki ve Balıklıçeşme'yi geçip, Biga'ya doğru yol alırken Biga'ya girmeden, Karabiga-Priapos tabelasını görüp, sola döneceksiniz. Yine yaklaşık 20 km.lik yolu geçerek Karabiga'ya ulaşırsınız. Şehirlerarası otobüsle, Biga terminaline geldiyseniz; st.07.00'dan itibaren, yarım saatte bir, karşılıklı Belediye otobüs seferleri başlamaktadır.Biga'dan son sefer 23.00 da yapılmaktadır.Yaz döneminde ve her çarşamba ilave seferler konmaktadır.Karabiga'dan her gün , hava şartları iyi olduğunda Tekirdağ- Kumbağ yönüne, st.21.00 civarında, kamyon taşıyan motorlar hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için Belediye'ye başvurabilirsiniz.

Havaalanı'ndan

  • Çanakkale Havalimanında inip Çanakkale Otogarına gidin.

  • Otogarda her saat başı kalkan Biga Birlik arabalarına binin ve Biga Otogarda inin.

  • Biga Otogarda her yarım saatte bir kalkan Karabiga otobüslerine binin. Otelin önündeki durakta inmek istediğinizi belirtin.

Tekirdağ'dan Feribotla

  • Feribottan indikten sonra sola doğru (doğu yönünde) 200 m. yürüyün. Otelin önüne gelmiş olacaksınız.

Şehirlerarası Otobüsle

  • Biga otogarında inin.

  • Biga Otogarda her yarım saatte bir kalkan Karabiga otobüslerine binin. Otelin önündeki durakta inmek istediğinizi belirtin.


SEYAHAT BİLGİSİ Bunları not alın.

Biga Birlik

Çanakkale - Biga arası yolculuklarınız için...
Tel: (0286) 316 7333 - 316 3770

Taksi Durakları

Biga Taksi: (0286) 316 2153
Otogar Taksi: (0286) 316 7377

Yakamoz Otel'den Uzaklıklar

Biga Merkez - 20 km
Çanakkale Merkez - 120 km
Havaalanı - 115 km
Bursa Merkez - 180m